V hodině přírodovědy se tentokrát nepsalo, nekreslilo ani neusínalo, ale ochutnávalo! Smyslovou soustavu, konkrétně chuť, si žáci procvičili prakticky. A tak se ze třídy na chvíli stala malá ochutnávková laboratoř. Žáci ochutnávali banán, hrušku, papriku, rybízovou marmeládu a citronovou šťávu, u které se teprve projevily skutečné reakce. :-)